Kredi Kartına 3 Taksit. 2 Adete Kadar Kargo Ücreti 39TL Sabitledik. 590TL Üzeri Ücretsiz Kargo

Sıkça Sorulan Sorular - Baskılı Kupa Bardaklar

Baskılı Kupa Bardak Ürünleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Kişiselleştirilmiş, isim ve fotoğraf eklenebilir, tasarlanabilir kupa bardak yapıyor musunuz?

Evet, bu işte uzmanız. Tasarım konusunda da hizmet veriyoruz. Sayfanın en altındaki whatsapp linkinden, iletişim formundan, sayfada sağ alttaki Online Chat alanından ya da instagram hesabımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Tasarım için ekstra ücret ödeniyor mu?

Hayır, tasarım konusunda destek veriyoruz fakat ekstra bir tasarım çalışması olarak hizmet alınmış ise ayrıca ücretlendirilir.

Hediye paketi yapıyor musunuz?

Tekli, 2 li ve 4 lü ürünlerde isteğe bağlı olarak, kutu içerisinde kullanılan köpük strafor kraft ip ile sarılarak fiyonk , kupa bardak özel poşetinde sarılı oluyor ve hediye süslemesi yapılarak (ürün resimlerinde örnekteki gibi) gönderi yapılıyor. 

Kupalar bulaşık makinesinde yıkanabiliyor mu?

Baskılı kupa bardaklar yıkanabilmektedir.

Hangi renklerde baskı yapılıyor?

İster tek renk ister çok renkli baskılar yapılabilmektedir

Kendi tasarımımı iletebilir miyim ?

Evet, kendi tasarımınızı iletebilirsiniz ve grafik düzenlemeleri akabinde onayınız alınır ve baskıya hazır hale getirilerek baskı yapılır.

Kupa bardak tasarımını size yaptırabilir miyim?

Evet, kupa bardak tasarımını bize yaptırabilirsiniz, görüşüp bilgi alabilir ve istediğiniz tasarımı, isim yazdırma, fotoğraf ekletme, süsletme gibi özelleştirmeler yaptırabilirsiniz.

İstediğim tasarımdan birden fazla yaptırabilir miyim ?

Evet, istediğiniz tasarımdan, logo dan, yazıdan, fotoğraf baskısından istediğiniz kadar yaptırabilirsiniz. Bunun için Toptan Kupa Baskı menüsünden ilgili seçenekleri inceleyebilir, indirimli sipariş verebilirsiniz. Öncesinde iletişime geçebilirsiniz, onay ve tasarım konusunda hizmet verilecektir.

Nerelere gönderi yapıyorsunuz?

İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Bursa, Kocaeli, Adana, Antalya ve diğer iller olmak üzere Türkiye dahilinde kargo şirketlerinin çalıştığı her yere gönderi yapılabilmektedir.

Yurtdışına gönderi ve satışınız var mıdır?

Evet yurtdışına satışımız vardır lütfen bilgi talep ediniz.

Gönderileri nasıl paketleyerek gönderiyorsunuz?

Kupa bardak gönderilerini, isteğe bağlı olarak strafor köpük ve kutulayarak göndermekteyiz.Bazı ürünlerde ekstra ücrete tabi olabilir.

Toptan siparişlerinizde, ayrıca kutularıda kolileyerek gönderim sağlanmakdır. Böylelikle sizde tekli olarak güvenle bir başkasına verebilir veya kargolayabilirsiniz.

Tek adet siparişim ne kadar sürede gönderilir?

Siparişinizin akabinde, kupanızın tasarımı özel tasarım ise, tasarımınız onaylandıktan sonra tekli siparişler genellikle 1 günde kargoya verilir. 

Toptan siparişim ne kadar sürede gönderilir?

Toplu alımlarda ise siparişteki tasarımın onayı alındıktan sonra tasarıma ve sipariş yoğunluğuna da bağlı olmakla birlikte ortalama 50 adet'e kadar 2 gün, 100 adet'e kadar 3 gün, 250 adet'e kadar 5 gün ve üzeri için lütfen bilgi talep ediniz. Sipariiş yoğunluğuna bağlı olarak bu süre uzayabilmektedir.

Kırılmadan gönderi mümkün mü?

Tüm gönderilerde, koruyucu malzemeler kullanarak kırılmadan gönderimini sağlıyoruz. Kupa bardaklar için, koruyucular ve kutulayıp sabitlenerek, tam koruma sağlanarak gönderi yapılıyor ve kırılma gibi bir durum oluşmuyor.

Farklı soru ve görüşleriniz için bize ulaşabilirsiniz. whatsapp